اطلاعیه مهم شرکت بوش


اطلاعیه ایمنی مهم

خطر احتمالی انفجار در اجاق گازهای ایستاده تولیدی سال 2009 - 2011.

تعداد محدودی از دستگاه‌های دوره تولید ژانویه 2009 تا اکتبر 2011 تحت الشعاع این امر هستند. دلیل آن خرابی احتمالی یکی از اتصالات گازی است. در شرایطی خاص، ممکن است گاز نشت کند و در شرایطی بسیار نادر خطر انفجار وجود دارد. ما خدمات تعویض آن اتصال توسط مهندس مجاز خدمات را به تمامی مالکان دستگاه‌های معیوب به صورت رایگان ارائه می‌دهیم. تعویض قطعه مربوطه در منزل مالک انجام می‌شود و مشکل به طور کامل برطرف می‌شود.


اطلاعات بیشتر

 Bosch

هشدار مهم امنیتی
خطر احتمالی انفجار در تجهیزات اتصال گاز وسایل پخت و پز گازی.
از صاحبان وسایل پخت و پز گازی که در محدوده این فعالیت قرار می‌گیرند، خواهشمند است هشدار امنیتی زیر را مد نظر قرار دهند.

اجاق گاز ایستادهاجاق گاز ایستاده
اجاق گاز توکاراجاق گاز توکار
 

در ایران، لوازم پخت و پز گازی که در محدوده زمانی زیر تولید شده و دارای نام های زیر می‌باشند، در محدوده این فعالیت امنیتی هستند: اوت 2006 - اکتبر 2011: اجاق گاز رو کابینتی توکار بوش : 01/2009 - 10/2011، فر گازی بوش: 01/2009 - 10/2011، فر گازی زیمنس: 08/2006 - 10/2011

در بعضی موارد، نشتی‌ گاز غیر قابل کنترل مشاهده شده و در موارد بسیار نادر خطر انفجار احتمالی نیز وجود دارد. دلیل این امر، معیوب بودن تجهیزات اتصال گاز نصب شده بر روی وسیله می‌باشد.

به منظور پیشگیری ازبروز هر گونه خطر احتمالی، صاحبان وسایلی که مشمول این محدوده فعالیت امنیتی می‌باشند، می‌بایست فوراً شیر گاز را بسته و تا زمان تعویض تجهیزات اتصالی از وسیله مربوطه استفاده ننمایند.
BSH، از صاحبان وسایل پخت و پز گازی موجود در فهرست مربوطه، دعوت به عمل می‌آورد تا وسیله خود را از نظر قرارگیری در محدوده این فعالیت امنیتی، کنترل نمایند.
BSH، به کلیه صاحبان وسایل مشمول این امر، خدمات رایگان تعویض تجهیزات اتصال گاز را توسط یک مهندس سرویس مجاز و در منزل آنها ارائه می‌نماید.
بابت فراهم آوردن موجبات سلب آسایش شما عذرخواهی نموده و بابت صبر و بردباری شما سپاسگذاری می‌نماییم. در صورت مواجهه با هر نوع مشکلی در رابطه با کنترل تجهیز خود یا هر نوع مشکلی دیگری، لطفاً با ما تماس حاصل نمایید.

 1. قرارگیری وسیله خود در مجمدوده این فعالیت را به شرح زیر کنترل نمایید:

  با دقت به وسیله‌ای که در بالا نمایش داده‌شده‌است نگاه کنید. اگر شبیه وسیله شما است، قرارگیری آن در محدوده تدابیر امنیتی داوطلبانه را کنترل نمایید.
  لطفاً شماره مدل (E-Nr) و شماره سری چهار رقمی (FD) واقع بر روی پلاک شناسایی تولید کننده وسیله را (به ارقام پایین نگاه کنید) یادداشت نمایید.

  اجاق گاز ایستاده

  وسایل پخت و پز گازی کشودار و یا بدون کشو نیز می توانند در این محدوده قرار بگیرند.

  اجاق گاز ایستاده اجاق گاز توکار

  اجاق گازهای توکار با عرض 60 سانتیمتر که دکمه کنترل آنها در سمت راست واقع است نیز می توانند در این محدوده قرار بگیرند.

 

گروه وب گردی برند برتر

 

نظرات کاربران

Your comment