محصولات اخوان

 
تاریخچه گروه صنعتی اخوان جم logo گروه وبگردی کالانمای برند برتر

كارخانجات صنعتي اخوان جم در سال 1348 با مجوز وزارت صنايع و معادن استان تهران و توسط آقاي محسن اخوان جم تاسيس گرديد.
فعاليت توليدي اين گروه بزرگ با توليد قطعات پرسي در صنعت ابزار و تجهيزات مرتبط با ساختمان سازي شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه ، مجوز توليد سينك ظرفشوئي از جنس استيل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا اين صنعت را توسعه و بهبود بخشيد.
پرس كاري استيل فرايندي تخصصي بوده و با دانش فني گروه اخوان و بهره مندي از پرس هاي هيدروليك تناژ بالا و مدرن ، این مجموعه را به عنوان يكي از قديمي ترين و با تجربه ترين هاي متخصص در امر كشش استيل مطرح مینماید .همچنين استفاده از تكنولوژي و تجهيزات روز اروپا باعث تمايز اين مجموعه از ساير رقبا شده است.
برنامه ريزي و توسعه گروه اخوان منجر به تنوع بي نظير محصولات خانگي شامل انواع سينك هاي ظرفشوئي ، انواع اجاق گاز هاي مبله و رومیزی استيل و شيشه اي ، انواع فر هاي گازي و برقي ، انواع هودهاي آشپزخانه شده است. اكنون گروه صنعتي اخوان با وسعتي بالغ بر 200000 متر مربع مساحت و سالنهای توليد منحصر به فرد مانند نگيني درخشان در شهرك صنعتي عباس آباد در حال كار بوده و بيش از 700 نفر نيروي كارگري و متخصص به طور مستقيم در آن اشتغال دارند.
شایان ذکر است محصولات گروه صنعتي اخوان در گسترده ترين شبكه فروش و با قويترين سيستم خدمات پس از فروش خدمتگذار هموطنان عزيز میباشد.

سخن مدیر عامل

مهمترين رويكرد و استراتژي بنده در حوزه طراحي و توليد ،‌ رضايت مصرف كننده و مشتريان محترم بوده و خواهد بود.به همين منظور كيفيت برتر و كاربري آسان به همراه ايمني را در اولويت اول تمامي فرايندهاي كاري خود در شركت و گروه صنعتي اخوان قرار داده و به آن پايبند هستم. 
هميشه بر اين اعتقاد هستم كه خواسته و نظر مصرف كننده نهايي است كه باعث بقا و ادامه كار و رشد سازمان ها مي گردد و با تكيه بر اين پشتوانه عظيم است که ما‌ توانسته ايم در حدود نيم قرن در صنعت آشپزخانه ايران حضور داشته باشيم .
با استفاده از به روزترين تكنولوژي و مدرنترين ماشين آلات و خطوط توليد پيشرفته و نیروهای متخصص توانسته ايم بسياري از مشكلات فني و تكنيكال را حل كرده و با ظرفيت سازي بسيار بالا قادر به توليد محصولات با كيفيت و قابل رقابت با برندها و مارك هاي اروپايي باشیم که موجب شده از نظر قيمت و کیفیت توليد در وضعيت مناسبي قرار گیریم. 
خدا را سپاسگزارم و از نظرات و پيشنهادات مشتريان و مصرف كنندگان محترم و تمامي بازديد كنندگان اين سايت ، استقبال مي نمايم. 

                                                                                                                                                         با تشکر - محسن اخوان جم

 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  جشنواره ملی قهرمانان صنعت
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  تندیس استاندارد
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  تندیس کیفیت سوئیس
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  منتخب موسسه استاندارد
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  اجلاس مدیر شایسته ملی
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  جشنواره مدیران و تولیدکنندگان
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  رعایت حقوق مصرف کننده
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  گواهینامه بین المللی شبکهIQNet
 • افتخارات گروه صنعتی اخوان جم
   
  گواهینامه کشوری رعایت حقوق مصرف کنندگان

 

نظرات کاربران

Your comment