هاردستون

  

                                           تصویر مرتبط

شركت بازرگاني هاردستون درسال ۲۰۰۱ ميلادي در دوبخش تجاري كه هريك به واسطه مفهوم آسايش و رفاه به ديگري پيوند خورده و آغاز فعاليت نموده است

با لوازم خانگی کوچک و بزرگ همچون غذاسازها ، آرام پزها ، سرخ کن ها ، خرد کن ها ، آبمیوه گیری ها ، چرخ گوشت ها ، پلوپزها ، گرم و سرد نگهدارنده ها ، جاروبرقی ها ، بهداشتی ها ، آرایشی ها ، اجاق گازها ، یخچال فریزرها ، لباسشویی ها ، ماشین ظرفشویی ها ، مایکروویو ها ، توستر ها و اتوها در عين ساده و آسان ساختن زندگي در منزل ، اوقات فراغت بيشتري را برايتان فراهم مي سازد.

توضیحات بیشتر:

 
   
 

 

تاريخچه شركت بازرگاني هاردستون انگلستان

 

شركت بازرگاني هاردستون اروپا ( با مسئوليت محدود) درسال 2001 ميلادي دركشور انگلستان دردوبخش تجاري كه هريك به واسطه مفهوم آسايش ورفاه به ديگري پيوند خورده ، آغاز فعاليت نموده است با لوازم خانگی کوچک و بزرگ همچون غذاسازها ، آرام پزها ، سرخ کن ها ، خرد کن ها ، آبمیوه گیری ها ، چرخ گوشت ها ، پلوپزها ، گرم و سرد نگهدارندهها ، جاروبرقی ها ، بهداشتی ها ، آرایشی ها ، اجاق گازها ، یخچال فریزرها ، لباسشویی ها ، ماشین ظرفشویی ها ، مایکروویو ها ، توستر ها  و اتوها درعين ساده و آسان ساختن زندگي درمنزل ، اوقات فراغت بيشتري را برايتان فراهم مي سازد.

از زمان تاسيس تاكنون اهداف اصلي وكليدي  شركت بازرگاني هاردستون توسعه محصولات به همراه آفرينش طرحهای نوین و نوآوری های محصولات جدید  ، همزمان  با تکنولوژی مدرن روز و بازانديشي درباره محصولات موجود و همچنین سرویس و خدمات پس از فروش گسترده در سرتا سر دنیا جهت تامين قطعات كليه محصولات به مصرف كنندهمي باشد . هاردستون ضامن بهترين عملکرد محصول در راستای بالا بردن رضایت مشتری و خلق شرایط بهتر زندگی می باشد.

 

كيفيت وفن آوري

 

دربازار جهاني سرشار از رقيب ، سياست شركت بازرگاني هاردستون  تضمين كيفيت تمامي محصولات ، بازرسی و کنترل قبل از ارسال می باشد. که تمامی این مراحل زیر نظر تیم حرفه ای کنترل کیفیتQC  انجام می پذیرد. همه محصولات تست هايي اعم از عمر مفيد ، عملکرد ، ایمنی محصول وقابلیت هاي اطمينان ، آببندي ، حرارت ، و رطوبت قبل از ارسال به بازار مصرف را مي گذارانند و به لحاظ کیفی دسته بندی می شوند.

بازارهای بين المللي را با استانداردهاي بسيار سخت گيرانه ايمني وكيفيت مي توان از هم متمايز كرد شرکت هاردستون درصدور محصولاتش به اين بازارها ، گروه فني تواناي خودرا دربرآورده ساختن  استانداردهای كيفي بسيار بالا نشان داده است. فلسفه هاردستون عمدتا تضمين كيفيت محصول درمراحل طراحي وتوليد می باشد.

در راستاي كيفيت توليد نيز هاردستون توليد محصولات خود را به كشورهايي اعم از تركيه ، كره ،تايوان و چين كه از نظر كيفيت توليدي توانسته اند نظر اين كمپاني را جلب نمايند سپرده است.

محصولات با قابليت اطمينان از در نظر گرفتن جنبه هاي زيست محيطي وايمني دنبال مي شوند.

هاردستون به عنوان يك برند قابل اطمينان در دنيا از نظر تحقیق و توسعه طراحي يك شركت پيشرو است.

 

هرمحصول ايده اي متفاوت

شركت بازرگاني هاردستون به عنوان شركتي پيشرو درزمينه طراحی ،كارايي وكيفيت برتر راهبرد دقيقي را درهرسه بخش دنبال مي كند .عالي وممتاز بودن ، از راه توجه نمودن به نيازهاي مصرف كننده وگسترش ايده هاي نوآورانه از راه پژوهش براي همراهي با فناوري روزبه روز پيچيده تر شونده ، دقت وطراحي وتوجه وپيروي ازبالاترين استانداردهاي كيفي ، رهنمودهاي بنياديني است كه محصولات هاردستون را درنوع خود منحصر به فرد و يكتا ساخته .

تا كنون همواره گروه هاردستون سرمايه گذاريهاي سنگيني دربخش تحقیق و توسعه نموده است ، با آگاهي به اين كه اين امر يكي از اركان و نقاط قوت گروه است . هم براي بهبود خطوط توليد فعلي و هم براي ايجاد خطوط جديد ، براي مصرف كنندگانش  پيشرفته ترين محصولات را تضمين مي كند.

همچنين هاردستون نياز مشتريهاي خود را بوسيله خدمات پس از فروش داخل و خارج کشور تامين مي كند. بنابراين نمايندگان فروش محصولات هاردستون درتمام نقاط دنيا مي توانند با اين اطمينان كه محصولاتي را كه در اختيارمصرف كننده گان قرارمي دهند داراي خدمات پس از فروش مي باشد ، عرضه دارند.

شركت بازرگاني هاردستون با نمايندگان خود روابط دراز مدت برقرار مي كند وهدف اصلي آنان رضايت مندی مشتريان مي باشد.

 

تحت ليسانس انگلستان

نوآوری و خلاقيت نقش بارزي درطراحي و توليد تمامی وسايل ولوازم خانگي هاردستون ايفا مي كند . زيبايي و دقت در طراحي، كارآیي وكاربردي بودن، شامل مزيت ها وارزش هاي محصولات هاردستون مي باشد كه مديون كادر مجرب و جوان و ورزيده طراحي و کنترل كيفيت خود است . شايان ذكر است كه ليسانس كشور انگلستان در تائيد اين موضوع به عنوان همراه هميشگي هاردستون در تمام دنيا مي باشد.

مراکز سرویس و خدمات هاردستون در ایران

کد نماینده نام نام خانوادگی شهر تلفن آدرس نوع ارائه خدمات
896 امید پارسا اسلامشهر وحومه 021 - 56435507 اسلامشهر - خ امام حسن مجتبي بين کوچه 37 و 39 لوازم خانگی بزرگ وکوچک
935 نوبخت ولیمحمدی اسلامشهر وحومه 021 - 56465023 اسلامشهر -ابتداي بلوار قائميه.نبش فدک 1.جنب آتش نشاني لوازم خانگی بزرگ وکوچک
937 محسن دامن افشان تهران 021 - 55385037 خيابان وليعصر چهارراه امير بهادر خيابان قزوين پلاک55 اوازم خانگی بزرگ
 • چراِ اتو روشن هست اما گرم نمی شود ؟ شما می توانید متون اسلاید شو قالب گیسو را از مسیر منوی افزونه ها / مدیریت ماژول ها / ماژولی تحت عنوان اسلاید شو ویرایش نمایید .
 • محصولات هاردستون چند سال گارانتی دارند ؟ برای تغییر فونت های قالب و تعریف فونتهای جدید لازم است فونت های خود را از طریق کدهای سی اس اس قالب تعریف نمایید .
 • چطور نزدیک ترین مرکز خدمات هاردستون را پیدا کنم ؟ کاربران عزیز می توانند برای تغییر نام قالب که روی مرورگر نمایش داده می شود ابتدا به مدیریت سایت/منوی منوها/منو اصلی/صفحه اصلی / پس از ورود در سمت چپ داخل زبانه "انتخاب های نمایش صفحه" گزینه "عنوان صفحه مرورگر" را به دلخواه خود تغییر دهید.
 • آیا هاردستون تخفیف های دوره ای هم دارد ؟ با استفاده از سیستم تیکتینگ تمام درخواست های مشتریان در یک دیتابیس جمع آوری می شود و کاربران با مراجعه به درخواست های قبلی از راهنمایی های قبلی کارشناسان نیز استفاده کنند.
 • چطور به اصالت کالای خریداری شده اطمینان نمایم ؟ گروه فناوری اطلاعات جومی ارائه کننده خدمات جوملا اعم از قالب فارسی جوملا ، افزونه های فارسی جوملا و هاست ویژه جوملا می باشد .
 • جوایز قرعه کشی ماهانه هاردستون چیست ؟ شما می توانید عناوین ، متون و تصاویر بخش پرت فولیو را با مراجعه به کنترل پنل جوملای خود ویرایش نمایید .مسیر تغییر این بخش به شرح زیر می باشد :منوی افزونه ها / مدیریت ماژول ها / ماژولی تحت عنوان پرت فولیو قالب های فارسی جوملا می باشد .
 • آیا محصولات هاردستون وارانتی هم دارند ؟ کاربران عزیز می توانند کپی رایت شرکت جومی را از این مسیر حذف نمایند و یا تغییر دهند. ابتدا به مدیریت سایت/منو افزونه ها/مدیریت مازول ها / ماژولی تحت عنوان کپی رایت .
 • شرایط شرکت در قرعه کشی ماهانه هاردستون چیست ؟ کاربران عزیز می توانند رنگبندی قالب را از مسیر زیر تغییر دهند. ابتدا به مدیریت سایت/منو افزونه ها/مدیریت قالب ها/سپس jm_gisou-Default آنگاه وارد سربرگ Style شوید و در نهایت رنگبندی قسمت های مختلف را تغییر دهید.
 • آیا امکان خرید اینترنتی محصولات هم وجود دارد ؟ بهترین راه برای یافتن پاسخ مراجعه به سایت جومی و ارسال درخواست از طریق منو پشتیبانی می باشد. کارشناسان گروه فناوری اطلاعات جومی منتظر سوالات شما هستند.
 • هنوز موفق به حل مشکلاتتان نشده اید ؟

  اگر همچنان پاسخ خود را نیافتید با ما از طریق ارسال ایمیل ، تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی همراه باشید .


  جام سرویس

  41734 - 021

   
  تامین کننده : HARDSTONE
   
  آدرس : تهران - خیابان استاد نجات الهی - (ویلا) - تقاطع سمیه - شماره 102.
   
  کد پستی : ۱۵۹۹۶۹۴۷۴۷
   
  تلفن : ۸۸ ۹۱ ۳۳ ۰۳ - ۵
   
  پست الکترونیکی : www.hardstone.ir@gmail.com
   
   

تاریخچه شرکت بازرگانی هاردستون (اروپا) انگلستان:
شرکت بازرگانی هاردستون اروپا (با مسئولیت محدود) در سال 2001 میلادی در کشور انگلستان در دو بخش تجاری که هر یک به واسطه مفهوم آسایش و رفاه به دیگری پیوند خورده است آغاز فعالیت نموده است با محصولات ویژه آماده سازی غذا و پخت و پز، تمیزکردن خانه و اتوکشی پوشاک که در عین ساده و آسان ساختن زندگی درمنزل، اوقات فراغت بیشتری را برایتان فراهم می سازد.
از زمان تاسیس تاکنون ا هداف اصلی و کلیدی شرکت بازرگانی هاردستون گسترش دادن و آفرینش و طراحی محصولات تازه و همزمان، باز اندیشی درباره محصولات موجود و نیز تامین انواع لوازم خانگی و ارائه سرویس (خدمات) و تامین قطعات کلیه محصولات به مصرف کننده می باشد، همچنین ضامن بهترین کارکرد و تسهیل کارهای خانه و آفرینش شرایط بهینه زندگی بوده است.
کیفیت وفن آوری:
در بازار جهانی سرشار از رقیب سیاست شرکت بازرگانی هاردستون تضمین کیفیت با تیم حرفه ای کنترل کیفیت QC تمامی محصولات را قبل از ارسال بازرسی و کنترل می نماید. همه محصولات تست هایی اعم از عمر مفید و قابیلت های اطمینان، تست آب بندی، تست حرارت، و رطوبت قبل از ارسال به بازار مصرف را می گذرانند. 
هربازار بین المللی را با استانداردهای بسیار سخت گیرانه ایمنی و کیفیت می توان از هم متمایز کرد در صدور محصولاتش به این بازارها گروه فنی هاردستون توانایی خود را دربرآورده ساختن این استاندارد کیفی بسیار سطح بالا نشان داده است. فلسفه هاردستون عمدتا تضمین کامل کیفیت است که در مراحل طراحی و تولید تامین می شود.
در راستای کیفیت تولید نیز هاردستون تولید محصولات خود را به کشورهایی اعم از ترکیه، کره، تایوان و چین که از نظر کیفیت تولیدی توانسته اند نظر این کمپانی را جلب نمایند سپرده است.
قابلیت اطمینان با توجه ویژه به طراحی جنبه های زیست محیطی و ایمنی محصول دنبال می شود.
هاردستون به عنوان یک برند قابل اطمینان در دنیا معروف است. که در دنیا از نظر تحقیقات و گسترش طراحی و کیفیت یک شرکت پیشرو است.
هرمحصول ایده ای متفاوت:
شرکت بازرگانی هاردستون به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه کارکرد، کارایی و کیفیت برتر گروه هاردستون راهبرد دقیقی را در هر دو بخش دنبال می کند. عالی و ممتاز بودن از راه پیوسته توجه نمودن به نیازهای مصرف کننده و گسترش ایده های نوآورانه از راه پژوهش برای همراهی با فناوری روز به روز پیچیده تر شونده، دقت و طراحی و توجه و پیروی از بالاترین استانداردهای کیفی، رهنمودهای بنیادینی که محصولات هاردستون را در نوع خود منحصر به فرد و یکتا ساخته است.
تاکنون همواره گروه هاردستون سرمایه گذاری های سنگینی در بخش پژوهش و توسعه نموده است، با آگاهی به این که این امر یکی از ارکان و نقاط قوت گروه است. هم برای بهبود خطوط تولید فعلی و هم برای ایجاد خطوط جدید، برای مصرف کنندگانش پیشرفته ترین محصولات را تضمین می کند. 
همچنین هاردستون نیاز مشتری های خود را بوسیله خدمات انحصاری و لوازم جانبی تامین می کند. بنابراین نمایندگان فروش محصولات هاردستون در تمام نقاط دنیا می توانند با این اطمینان که محصولاتی را که در اختیار مصرف کننده گان قرار می دهند دارای خدمات نوین پشتیبانی می باشد، عرضه دارند.
شرکت بازرگانی هاردستون با نمایندگان خود روابط بلند مدت برقرار می کند و هدف اصلی آنان رضایت مشتریان می باشد.
تحت لیسانس انگلستان:
خلاقیت نقش بارزی در طراحی و تولید همه وسایل و لوازم خانگی هاردستون ایفا می کند. زیبایی و دقت در طراحی، کارآمدی و کاربردی بودن، شامل مزیت ها و ارزش های محصولات هاردستون می باشد که مدیون کادر مجرب و جوان و ورزیده طراحی وکیفیت خود است. شایان ذکر است که لیسانس کشور انگلستان در تائید این موضوع به عنوان همراه همیشگی هاردستون در تمام دنیا می باشد.


جام سرویس

41734 - 021
jam@hardstone.ir

هلدینگ هاردستون

گروه وبگردی کالانمای برند برتر

نظرات کاربران

Your comment