برند استار

عامل پخش محصولات گلد کیش و ویراکیش
 محصولات گلدکیش
 
مجموعه گلدکیش برآمده از اندیشه های طلایی، ارائه کننده لوکس ترین اجناس تزیینی، با ده سال فعالیت مدیران مجرب و بهره مندی از تجربیات تجار موفق با اندوخته های سرشار از رضایت مشتری با تکیه بر دانش تجارت بین المللی و بهره
مندی از ایده های نوین برای انتخاب طلاییتان ،افتخار همراهی شما را داشته و در این مسیر همراه شما خواهد بود.
 
 گلد کیش همواره تلاش نموده با بکارگیری سلایق طراحان بین المللی این حرفه ،استفاده از نظرات مدیران برندهای موفق جهان و نیز شرکت های معتبر طراحی داخلی و دکوراسیون ، کالایی لوکس، جذاب و شایسته سلیقه شما عزیزان فراهم نماید تا سهم بسزایی در آراستگی و زیبایی منزل و محل کارتان داشته باشد.
 
گلد کیش ضمن ده سال ارزیابی بازارهای داخلی و تجارت گسترده در سراسر کشور و همچنین بررسی سلایق و نظرات شما مشتریان گرانقدر ایرانی که همانا سرمایه های اصلی شرکت ما هستید در راستای تعالی و زیبایی اجناس خود کالای لوکس و کم نظیر را جهت انتخاب طلاییتان فراهم آورده است.
 
گفتنی است تلاش نموده ایم همزمان با توسعه کمی فروشگاه های متعدد در سراسر کشور، در راستای توسعه کیفی سلایق مخاطبین عزیز ، پایان هر فصل کلکسیون طلایی گلدکیش را جهت بازدید شما گرامیان آماده نماییم.
همچنین در راستای گسترش کیفی خدماتمان و با عنایت به سهولت خرید شما مشتریان گرامی ، مجموعه گلدکیش با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، باشگاه مشتریان و خطوط VIP شرایط ویژه ای را برای شما هموار نموده و زین پس شما عزیزان میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان، به خانواده طلایی گلدکیش بپیوندید.
گلد کیش همراه اندیشه های طلایی شماست و با این رویکرد برای آنهایی که تفاوت را می پسندند آمده ایم و آماده ایم تا آنجایی که سلیقه ی طلایی شما بخواهد در کنارتان بدرخشیم ، گلدکیش  همواره در کنار شما خواهد ماند.
 

مجموعه فروشگاه‌های «ویراکیش» در سال 1376 با هدف تأمین کالاهای تزئینی و ملزومات مصرفی خانه و آشپزخانه در جزیره کیش بنیان نهاده شد. در لغت واژه «ویرا» به معنی هوشمند و نیز پرجاذبه و پرکشش است. ازاین‌رو ویراکیش با کالاهای زیبا و بهترین کیفیت و کمترین بها به رفع نیاز خریداران و جلب رضایت همه سلیقه‌ها پرداخته است و برای رسیدن به اهداف خود، با برنامه‌ریزی و بهره‌مندی از یک تیم مدیریتی کارآمد، دامنه فعالیّت خود را با حفظ كم‌ترين قیمت فروش و افتتاح فروشگاه‌های جدید در سرتاسر کشور گسترش داده است. پس از اینکه تغییراتی در سیاست‌های واردات کالا از سال 1383 انجام گرفت. تلاش‌ها و برنامه‌ریزی ادامه یافت تا دامنه این‌گونه فعالیت‌ها در ایران گسترش چشم‌گیری پیدا کرد. رقابتی شدن بازار و رعایت حقوق مصرف‌کننده سبب گردید تا ویراکیش با بهره‌مندی از اندیشه‌ها و تجربه‌هاي ارزشمند خود در سال‌هاي پياپي براي پيشگيري از سوء استفاده سودجویان و معرفی بهتر خود در بازار ، یک نمانام ( برند) برگزیند. B.V.K گزینش و انتخاب ویراکیش بود که پس از مطالعات و بررسی‌های گسترده از قبیل اعزام کارشناس ، بازدید از خطوط تولید کارخانه و بازارهای موجود در ديگر کشورها انتخاب گردید. B.V.K در بزرگ‌ترین و معروف‌ترین کارخانه کشور چین تولید می‌شود.کارخانه‌ای که به سبب طرّاحی ، مرغوبیّت و کیفیت بالای محصولاتش بخش اعظمی از بازارهای اروپا، امریکا و استرالیا را وي‍ژه خود ساخته است. هم اکنون مجموعه ویراکیش، با بیش از 2000 مدل از کالاهای تزئینی و ملزومات مصرفی خانه و آشپزخانه در خدمت مشتریان است و باتوجه‌به استقبال گسترده مشتریان گرامی و در راستای تکریم و احترام به نظرات مشتریان به‌زودی تنوع کالایی خود را به بیش از 5000 مدل گسترش خواهد داد. ویراکیش همچون گذشته برای پیمودن این راه به یاری همکاران درستکار، همراهان دلسوز و هم‌اندیشان پرکار خود امید دارد تا رضایت و اطمینان خاطر خریداران را بیش از پیش فراهم آورد. 

ظروف پذیرایی و وسایل تزیینی اگرچه اجزای کوچکی از اسباب و لوازم یک خانه را تشکیل می‌دهند اما بی‌شک از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آنها در زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منزل، مهمانی‌های خانوادگی و دوستانه خواهند بود. اهمیت دقت در انتخاب و هماهنگی ظروف پذیرایی و لوازم تزیینی تا به حدی است که می‌خواهیم این بار شما را با نمونه‌هایی از بهترین‌های آنها آشنا کنیم

توجه به تفاوت سلیقه افراد و هماهنگی با انواع دکوراسیون‌ها در محصولات هر فروشگاهی می‌تواند دست شما را برای انتخاب وسایلی متناسب با سلیقه و شرایط زندگی‌تان باز بگذارد. گلد کیش که یک فروشگاه بزرگ و مجهز هم دارد، می‌تواند سلیقه اغلب بانوان را برای خرید لوازم‌خانگی پاسخ دهد.

تجربه، کیفیت و اعتبار در انتخاب وسایل تزیینی منزل

کیفیت، دوام و زیبایی محصولات خانگی را با اعتبار خوش‌نام‌ترین برند ویراکیش در این حوزه می‌توان در فروشگاه‌های ویرا کیش جست‌وجو کرد. ویرا کیش با سال‌ها سابقه و تجربه در واردات لوازم‌، رومیزی، کالاهای کادویی توانسته مجموعه‌ای بی‌نظیر از مح صولات تزیینی ودکوری را با نام معتبر  در سراسر ایران  فراهم آورد و در تمام نقاط ایران توزیع کند. ویراکیش برترین برند واردکننده ظروف دکوری و سرامیکی در ایران است و ابداع ظروف تلفیقی سرامیک- پیوتر، یکی از اقدامات خلاقانه آنهاست.

ویراکیش نامی آشنا برای زیبا پسندان

مجموعه گلد کیش : برای اطلاع از هر نوع محصول و یا سوالات مربوط به خرید از این مجموعه با شماره های تماس ویژه زیر در ارتباط باشید

اطلاعات دفتر مرکزی

09122766281

کانال تلگرام گلد کیش

میدان شوش، خیابان شهید صابونیان- پاساژ نام آوران تاج- طبقه همکف، 

https://t.me/Brand_Stars

گروه وبگردی کالانمای برند برتر

نظرات کاربران

Your comment