برند استار

ارائه دهنده محصولات ویراکیش ، ریما ، گلد کیش سایر محصولات دکوری و زینتی

دکوری های زیبا برای تزیین خانه های مدرن و شیک
لوازم دکوری نما و جلوه ی منحصربه فردی را به دکوراسیون داخلی منزل می بخشند. هر خانه ای به تناسب نیاز و سبک دکوراسیون داخلی یک سری دکوری های زیبا را در خود جای داده است. استفاده از این وسایل زیبا و تزیینی در همه جای خانه از سرویس بهداشتی تا اتاق پذیرایی و نشینمن نرمال است .گاهی همین اجزای کوچک در لوازم منزل گاهی تبدیل به نقطه ی کانونی می شوند پس انتخاب جنس و شکل اهمیت ویژه ای خواهد داشت .

جنس شیشه ، کریستال ، چینی یا استیل متریال اصلی ساخت این وسایل کوچک و بزرگ تزیین هستند. این جنس ظروف و گلدان های دکوری را می شناسید اما متریال جدید را در این بخش به شما معرفی می کنیم که با وزنی کم زیبایی خاصی به فضای داخلی اتاق می بخشند.دکوری های زیبا

آرکلیک ، آرکیلیک از پلاستیک مقاوم تر است و دوام بیشتری هم دارد و به همین دلیل قیمت بالایی دارند. لوازمی که از آرکیلیک ساخته می شوند به محض قرار گیری در دکوراسیون خانه ، فضا را بزرگ تر از آنچه هست نمایش می دهند. زیرا طبیعت شفاف و روشن آنها، این اجازه را به محیط اطراف می دهند که خود را از درون این وسایل نشان دهند. درست مثل اینکه وسیله ای در آنجا قرار نگرفته و فقط هاله ای از آنها مشخص است. به همین دلیل است که لوازم دکوری و به طور کلی اسباب خانه آرکیلیکی بی نهایت برای فضاهای کوچک و تنگ مناسب هستند.

در این بخش از دکوراسیون داخلی دنیای مد تصاویری متفاوت از انواع ظروف و گلدان دکوری های زیبا از جنس های مختلف را خواهید دید که ایده بخش شما برای انتخاب جدیدترین ها در تزیین فضای اتاق ها و روی میز های کوتاه و بلند است.

درباره شرکت گلد کیش :

مجموعه گلدکیش برآمده از اندیشه های طلایی، ارائه کننده لوکس ترین اجناس تزیینی، با ده سال فعالیت مدیران مجرب و بهره مندی از تجربیات تجار موفق با اندوخته های سرشار از رضایت مشتری با تکیه بر دانش تجارت بین المللی و بهره مندی از ایده های نوین برای انتخاب طلاییتان ،افتخار همراهی شما را داشته و در این مسیر همراه شما خواهد بود.
گلد کیش همواره تلاش نموده با بکارگیری سلایق طراحان بین المللی این حرفه ، استفاده از نظرات مدیران برندهای موفق جهان و نیز شرکت های معتبر طراحی داخلی و دکوراسیون ، کالایی لوکس، جذاب و شایسته سلیقه شما عزیزان فراهم نماید تا سهم بسزایی در آراستگی و زیبایی منزل و محل کارتان داشته باشد.
گلد کیش ضمن ده سال ارزیابی بازارهای داخلی و تجارت گسترده در سراسر کشور و همچنین بررسی سلایق و نظرات شما مشتریان گرانقدر ایرانی که همانا سرمایه های اصلی شرکت ما هستید در راستای تعالی و زیبایی اجناس خود کالای لوکس و کم نظیر را جهت انتخاب طلاییتان فراهم آورده است.
گفتنی است تلاش نموده ایم همزمان با توسعه کمی فروشگاه های متعدد در سراسر کشور، در راستای توسعه کیفی سلایق مخاطبین عزیز ، پایان هر فصل کلکسیون طلایی گلدکیش را جهت بازدید شما گرامیان آماده نماییم.
همچنین در راستای گسترش کیفی خدماتمان و با عنایت به سهولت خرید شما مشتریان گرامی ، مجموعه گلدکیش با راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، باشگاه مشتریان و خطوط VIP شرایط ویژه ای را برای شما هموار نموده و زین پس شما عزیزان میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان، به خانواده طلایی گلدکیش بپیوندید.
گلد کیش همراه اندیشه های طلایی شماست و با این رویکرد برای آنهایی که تفاوت را می پسندند آمده ایم و آماده ایم تا آنجایی که سلیقه ی طلایی شما بخواهد در کنارتان بدرخشیم ، گلدکیش همواره در کنار شما خواهد ماند.

برند استار یکی از فروشنده های این مجموعه در بازار بزرگ بلور در میدان شوش میباشد.

اطلاعات تماس :

09122766281

مدیر فروش سعید اللهی

 

گروه وب گردی برند برتر

 

نظرات کاربران

Your comment